Зеленський оголосив про призов резервістів в особливий період

Президент України Володимир Зеленський оголосив призов резервістів Збройних сил. Також незабаром будуть проведені збори резервістів територіальної оборони.

Про це йдеться у зверненні президента до українців на тлі російської загрози та останніх подій, пов'язаних з визнанням бойовиків.

Він наголосив, що сьогодні нема потреби у загальній мобілізації.

«Нам необхідно оперативно доукомплектувати українську армію та інші військові формування. Мною як верховним головнокомандувачем Збройних сил України видано указ про призов резервістів в особливий період. Підкреслюю, мова йде виключно про громадян, віднесених до оперативного резерву», – заявив він.

Крім того, найближчим часом будуть проведені навчальні збори резервістів системи територіальної оборони.

Нагадаємо, в Україні 23 квітня набув чинності закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення окремих питань виконання військового обов'язку і ведення військового обліку». Крім реформування системи військового обліку та військкоматів, він передбачає, що без оголошення мобілізації можна призвати на військову службу резервістів. Призов резервістів без мобілізації в особливий період тепер можуть оголошувати в Україні. Також новий закон посилив покарання за ухилення від призову.

Володимир Зеленський анонсував запуск в Україні програми економічного патріотизму. Президент наголосив, що патріоти – це ті, які б'ються за свою землю з ворогом, та ті, що вкладають у неї гроші й створюють робочі місця.

Програма економічного патріотизму буде додатковим стимулом для локалізації українського виробництва. Про це президент заявив у своєму відеозверненні до українців 22 лютого, інформує 24 канал.

Стимули для залучення грошей населення у бізнес та банківську систему

  • Цільові програми підтримки окремих галузей,
  • зменшення податкового навантаження на бізнес,
  • обмеження перевірок,
  • зниження ПДВ на бензин та дизель, що зменшить ціни на АЗС.

Наша мета – здобуття економічної незалежності, особливо в енергетиці. Зараз всім українським політикам час бути державними діячами, відкинути свої амбіції заради нашої держави, – наголосив Зеленський.

Володимир Зеленський поспілкується з представниками великого бізнесу в Україні. За словами президента, мовиться про 50 підприємців.

Про такі наміри він розповів під час звернення до українців, пише 24 канал. За словами політика, зустріч з бізнесменами відбудеться вже завтра, 23 лютого.

"Бізнес має захищати економіку"

Зеленський наголосив, що представники великого бізнесу мають залишатися й працювати в Україні. Адже їхні підприємства розташовані саме на нашій українській землі, яку захищають військові ЗСУ. "Отже, й бізнес має захищати нашу економіку, фінанси", – підкреслив глава держави.

Бізнес має створювати робочі місця, підіймати і зміцнювати Україну – разом, кожен на своєму фронті, – пояснив президент.


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації