Є загроза висадки десанту біля Одеси, росіяни б'ють по наземних цілях протикорабельними ракетами - ВМС

Російські військові дедалі частіше б’ють по наземних цілях в Україні протикорабельними ракетами. Про це повідомляє у телеграм командування ВМС ЗСУ: "З початку вторгнення ворожі кораблі та підводні човни здійснили пуски більше 300 крилатих ракет по українській території. Наразі інтенсивність ударів крилатими ракетами "Калібр" знизилась, в той же час противник почав бити по наземних об’єктах протикорабельними ракетами, основне призначення яких - ураження бойових кораблів та суден", - йдеться у повідомленні.

В командуванні ВМС ЗСУ вважають: це може свідчити про те, що Росія використала значний обсяг сучасної ракетної зброї, та змушена застосовувати застарілі типи ракет, запасів якої достатньо для нанесення ударів.

У ВМС ЗСУ також повідомляють, що росіяни розгорнули в Криму та у Херсонській області берегові ракетні комплекси "Бал" та "Бастіон", перекидають додаткові сили на острів Зміїний.

Угруповання орієнтовно із 30-ти кораблів та підводних човнів продовжують блокаду цивільного судноплавства.

"З початку повномасштабного вторгнення флот противника здійснив ураження 9 цивільних суден, одне з яких затонуло. На жаль, два цивільних моряка загинули", - йдеться в повідомленні.

За даними ВМС ЗСУ, наразі в акваторії Чорного моря перебуває до 12 великих десантних кораблів, проте більше третини з них на ремонті. Також угруповання росіян налічує до 15 десантних катерів різного типу.

Українські військові відзначають, що росіяни намагаються повернути контроль на північно-західною частиною Чорного моря за рахунок берегових ракетних комплексів та крилатих ракет повітряного базування, існує також ризик висадки диверсійно-розвідувальних груп на одеське узбережжя.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації