Волонтер Олексій Окара поскаржився на бардак у владі на Буковині з організацією гуманітарки з-за кордону постраждалому від бомбардувань Чернігову. Завдяки розголосу, питання швидко вирішили (ВІДЕО)

Волонтер з Києва Олексій Оскер записав емоційне відео, на якому, не підбираючи епітетів, емоційно скаржиться на бардак у владних органах на Буковині з організацією гуманітарної допомоги постраждалому від бомбардувань Чернігову. Якщо це правда - це не просто не компетентність, це прямий злочин у воєнний час. Адже від вчасно оргвнізованої гуманітарної допомоги, в тому числі з-за кордону, залежить життя багатьох українців - зокрема, які заблоковані перебувають у Чернігові. Місто, яке постійно бомбардується рашистами, люди сидять тижнями у підвалах, голодні та без необхідної медичної допомоги. Просто не вистачає слів!!!

Волонтер на відео скаржився, про те (далі пряма мова):

“В обласній раді (від редакції - насправді мова йде про телефон начальника департаменту соціального захисту населення Чернівецької ОВА. Саме в ОВА у військовий час у виключній компетенції перебувають також всі гуманітарні питання - БукІнфо) дали телефон хлопцям з Чернігова, які самі приїхали з-під обстрілу, самі організували автомобілі, збір гуманітарної допомогу на Чернігів з-за кордону, з Румунії. Приїхали з Чернігова у Чернівецьку обласну раду для того, щоб отримати дозвіл на перетин кордону, де можна забрати гуманітарну допомогу. Чернівецька обларада послала їх у Чернівецький центр гуманітарної допомоги, де сказали, що до 1 числа (квітня) заявок не приймаємо. Нехай там машина постоїть до першого числа, а потім приходьте. Ми у вас приймемо заявку, а днів так через три-чотири ми подумаємо, що робити, бо закони міняються мало не щодня… Так ось, я хочу передати вітання Чернівецькій облраді і попередити про те, що я всеодно, рано чи пізно, буквально на днях туди [на Буковину] доберуся (…)

Я особисто буду їхати з народним депутатом, представниками територіальної оборони і Збройних Сил України, кожну прикордонну область… Прийшов час, здається, приїхати не місце і розібратися по факту. Коли люди з-під обстрілу з Чернігова самі організовують гуманітарну допомогу, люди там збирають, а ви, ганд*ни штопані, сидите в своїх ср*них кабінетах і розповідаєте, що в Україні закони міняються?!

Так ви, с*ки, включіть телевізор і послухайте президента, який сказав, що більше гуманітарна допомога на кордонах зупинятися не буде! Затримуватися не буде! Жодних спеціальних документів не потрібно і щодних заборон немає! А ви, с*ки, сидите і мобільні даєте, де посилають людей, які щойно приїхали з Чернігова, де щойно упав снаряд на школу! З-під обстрілу люди приїхали. І замість того, щоб рятувати свої ср*ки, вони їдуть збирати гуманітарну допомогу і рятують в Чернігові людей від голоду! (…) Так ти, с*ка, посидь у підвалі до першого числа, поголодай, а твоя мати і діти твої нехай без ліків посидять у підвалах! І ти, с*ка, їх в очі подивися і скажи - посидіть до першого числа, а ми посидимо подумаємо в Чернівецькій облраді, яйця почухаємо! Та ні, хлопці, по ходу ви вже загралися”.

Згодом, волонтер Олексій Оскер записав нове відео, де повідомив, що після його кричущого повідомлення, з ним зв"язався представник голови Чернівецької обласної ради.

Пряма мова: "Ми з"ясували всі нюанси. Я дав всі контакти хлопців з Чернігова, які з фурами розбираються х приводу розблокування. Питання ВЖЕ МАЙЖЕ ВИРІШЕНО. По-перше, завдяки вам, завдяки розголосу, по-друге, завдяки нашій оперативності. І по-трете, якщо в обласній раді є нормальні, адекватні чиновники - це слава Богу. Чернівці мене ледь не розчарували насправді. Знаю, у них патріотичне місто. Отже, ПИТАННЯ ВИРІШЕНО.

Просто не хочеться, щоб воно вирішувалося з таким боєм. Треба, щоб це все було за буквою закону, як сказав президент, що не має бути жодних перепон, значить їх не має бути. Шановні чиновники! Пояснюйте, роз"яснюйте, розжовуйте, розписуйте людям - давайте контакти, куди звертатися з вашими папірчиками. Чому прикордонники ганяють вас в обласну раду, обласна рада гонить в обласну адміністрацію - так не має бути! Питання має вирішуватися миттєво, бо сьогодні війна! Тому я вдячний за оперативність представникові голови Чернівецької обласної ради, вдячний що ми позитивно вирішили це питання. Слава Богу!"


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації