Військовий із Чернівців, відомий у минулому громадський активіст Тарас Халавка збирає кошти на засоби боротьби з ворожими дронами

Громадський активіст Тарас Халавка до повномасштабного вторгнення займався реформою місцевого самоврядування та допомагав громадам розвивати внутрішні ресурси та економіку. З квітня 2022 року став на захист України, пройшов через найгарячіші точки фронту.

З військовим поспілкувалися і журналісти С4.

Найважче на передовій, за словами військовослужбовця, – бути далеко від рідних. Та другою родиною за понад два роки для Тараса стали побратими.

Тарас Халавка каже – нині військовослужбовці забезпечені переважно усім. Та за власні кошти постійно ремонтують автівки. Потреба у транспорті навіть серед волонтерів відійшла на другий план. Зараз більшість зосередилися на закупівлі дронів. Натомість на фронті не вистачає засобів боротьби з ворожими безпілотниками.

«Ми хочемо купити два таких, їх називають зайчиками, бо вони мають вигляд зайчика. У нас є такі “зайчики-ребки”, які, якщо поставити на техніку, будуть глушити ворожі дрони й не надавати змогу їм потрапляти в техніку. Головне – це зберегти особовий склад», – зауважує військовий.

Сума, яку необхідно зібрати – 200 тисяч гривень. Закупівля обладнання допоможе зберегти життя захисників, які зараз перебувають у найгарячіших точках фронту.

Підтримати збір військового можуть всі небайдужі за цим номером карти: 5375 4112 0418 4985.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації