"Військового з повісткою потрібно підтримати": керівниця пресслужби Чернівецького ТЦК - про неповагу до працівників ТЦК під час вручення повісток

"Суспільство повинно зрозуміти, що військового з повісткою потрібно підтримати – бо це заради порятунку всіх нас. А засуджувати - того, хто ухиляється від обов’язку". Про це написала на своїй сторінці у Facebook керівниця пресслужби Чернівецького ТЦК та СП Тетяна Попович. Вона зауважила, що під час вручення повісток суспільство чинить спротив та навела приклад неповаги до військового з протезом.

"Сумно за наших хлопців, які пройшли пекло війни, і під час служби в ТЦК зіштовхуються з тиловим брудом. І дуже соромно за ту частину суспільства, яка зневажає їх та посилає назад на фронт. При цьому завзято виправдовує тих, хто відмовляється захищати державу.

В мережі було багато коментарів, що повістки повинні вручати виключно поранені (бажано поранені жінки). Мовляв, це мало б спонукати «недомотивованих», із вдячністю взяти повістку й помчати в ТЦК. Цей час прийшов.

Та ви не уявляєте, що їм доводиться чути і до якого цинізму доходить. І все лише тому, що вони закликають інших також чинити спротив ворогу. «Я не хочу бути таким як ти», - сказав нещодавно вояку з протезом ухилянт, телефонуючи адвокату.

Все це супроводжується незмінним антуражем – купкою небайдужих витріщак з увімкненими камерами, які чомусь вирішили, що зобов’язані втручатися в процес… Паралельно з тим – метушня в повісткових каналах, шквал негативу на військових…

Мені інколи здається, що велика маса людей наче несповна розуму… бо як можна не бачити простого причинно-наслідкового зв’язку. Що завдяки роботі ТЦК та СП військові частини комплектуються особовим складом. Якщо не будуть поповнюватись частини – не буде кому захищати – не буде зрештою нікого з нас.

Натомість провокаторами, блогерами, адвокатами, змі, і навіть деякими депутатами, які на боці ворога, активно пропагуються і підтримуються настрої, спрямовані всіляко перешкоджати роботі ТЦК. Тобто перешкоджати надходженню в підрозділи особового складу.

В укомплектованому підрозділі воїн має більше шансів залишитись живим… Я хочу, щоб підрозділи моїх рідних мали поповнення… ", - написала Тетяна Попович.

Разом з тим, у коментарях люди розділилися на кілька позицій.

"І ще питаннячко: а що тільки такі як ми маємо боронити, особисто я вже рік тут, ми що залізні? Не хочемо жити, чи додому?", - написав користувач Igor Melnyk.

"Бо одна ложка дьогтю, псує цілу бочку меду. Комісари ТЦК які вимагають гроші, корупціонери, як одеській і інші вщент знецінили і опустили авторитет нижче плінтуса ТЦК, а юристи просто заробляють, адже законодавство недосконале, дуже багато шпаринок і прогалин", - вважає Alex Pashahar.

"Жити хочуть всі...", - зауважує Nataliia Buniak.

"Просто мамині пиріжечки не розуміють, що коли закінчаться мотивовані - м*скаль прийде сюди. А як прийде,то не буде гратися - автомат в зуби і пошле воювати, за спротив - куля. Але історія окупованих територій, на жаль, декого не вчить. Зовсім", - пише Леся Федоренко.

"Любий нормальний чоловік має стати на облік САМ, а не ховатись під спідницею з відмазками, типу «я ще тут потрібен», або «мене воєнком не відпускає». Тоді б нікого не потрібно було «відловлювати», - коментує Таня Шеффер.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації