Відома волонтерка Катерина Пономарьова радить чернівчанам краще купувати необхідне до виживання взимку, ніж до новорічних свят

Відома чернівецька волонтерка Катерина Пономарьова радить жителям обласного центру краще купувати необхідні речі до виживання в умовах суворої воєнної зими, ніж скуповуватися до новорічних свят.

Про це вона написала на своїй сторінці у Фейсбук.

Пряма мова:

«Епіцентр» сьогодні…. Люди купують новорічні іграшки, коврики, всяку таку потрібну в мирний час, хрєнь-нічого не маю проти, але дивуюся-складається враження, що ми живемо в паралельних реаліях…

Я купую теплову гармату для пункту обігріву, який ми починаємо встановлювати завтра і ємність для води з помпою, щоб було простіше жити в ці часи, коли немає світла (у мене наявність води в домі повністю залежить від електрики).

В чергах лиш я з необхідними речами…

Чому я не нервую за свою родину і близьких?

Літом, коли всі купували платтячка-я купувала теплий спортивний одяг…

Мої знайомі, за накопичення, іхали на відпочинок, а я купувала павербанки, ліхтарики на акумуляторах, дрова і буржуйку (дехто мене назвав паранойїком).

Коли люди купували гарні, здається дуже потрібні в мирний час речі, я робила запаси їжі…

Геноцид нашого народу триває, тому, люди,будь ласка, давайте налаштуємося на дуже важкий період життя, поки не пізно, зробіть потрібні покупки (одразу попереджаю, генератори і все решта найближчим часом не стануть дешевшими!).

Не чекайте, що хтось прийде і вирішить Ваші проблеми, не чекайте, що держава не дасть нам замерзнути, не чекайте поки волонтери зроблять все, щоб у Вас був гарячий чай чи тепла ковдра! Готуйтеся, не нийте, не звинувачуйте нікого - робіть кожен для своєї родини все, що допоможе пережити цей непростий час!

І обов‘язково донатьте на ЗСУ - саме від них залежить чи переживемо ми цю зиму, - написала волонтерка.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації