Ракети Х-101 подолали понад 2100 км, перш ніж залетіли на Франківщину та Чернівецьку область. Сладо відомо звідки їх запускали

Вночі 28 та вранці 29 березня Кремль знову атакував Україну, завдавши комбінованих ударів. Під час атаки використали крилаті ракети та дрони-камікадзе.

Головна мета Кремля – енергетичні об'єкти України. Згідно з інформацією від місцевих адміністрацій, ворог використав ракети Х-101/555, запущені з 10 бортів "Ту-95" з акваторії Каспійського моря та аеродрому Енгельс, інформує канал "Україна 365", повідомляє Диалог.ua.

Були пуски гіперзвукових ракет "Кинжал", балістики "Іскандер", авіаційних ракет Х-59, зенітних ракет С-300, а також запуски дронів-камікадзе. Найцікавіше, що ракети Х-101 подолали понад 2100 км, перш ніж залетіли на Франківщину та Чернівецьку область.

"Кинджали" запускали з території Калузької та Тульської областей РФ, а балістику запускали з Криму та Білгородчини. Під ударами опинилася територія Дніпропетровщини (Дніпро, Кам'янське, Павлоград та інші населені пункти), Львівщини. Франківщини та інших областей.

Повідомлялося про вибухи у Миргороді, Стрию, Бурштині та ін. Сама ж атака тривала майже 9 годин. ЗСУ вдалося знищити 84 з 99 повітряних цілей ворога.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації