Великобританія проведе у четвер конференцію донорів, щоб мобілізувати більше летальної зброї для України

Про це у вівторок заявив представникам преси міністр оборони Великобританії Бен Воллес під час участі у військових навчаннях НАТО на півночі Норвегії

Міністр сказав під час візиту до Норвегії у вівторок, що на конференції "побачимо, що ми можемо зібрати з усього світу, щоб гарантувати, що Росія не досягне успіху у своїй незаконній окупації та вторгненні в суверенну країну".

Перебуваючи в авангарді міжнародних зусиль щодо постачання зброї Україні, Велика Британія нещодавно оголосила, що готується надіслати 6 000 додаткових протитанкових ракет, завдяки чому загальна кількість такої британської зброї в Україні досягне 10 000.

Нагадаю! Перед початком російського вторгнення 24 лютого Сполучене Королівство направило контингент інструкторів для навчання українських сил застосуванню цієї протитанкової зброї.

28 березня я повідомляв про початок поставок в Україну зенітних ракетних комплексів Starstreak. Мііністр оборони Великобританії Бен Воллес дотримався свого слова і комплекси ППО Starstreak вже в Україні. Про це можна судити з того, що кількість збитих ворожих цілей за останні дні зросла.

На фото: міноборони Великобританії Бен Воллес (у центрі), його норвежський колега Одд Роджер Еноксен (праворуч) і невідомий мені норвезький генерал на військовій базі Норвегії HQ Bodø.

Ростислав ДЕМЧУК, журналіст-міжнародник (Брюссель, Бельгія)
Спеціально для БукІнфо (с)


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації