В очікуванні "Рамштайну": окупанти намагаються "грати на випередження", атакуючи по всій лінії фронту. Бахмут тримає оборону

Російські війська ведуть наступальні дії на Куп’янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Шахтарському напрямках, водночас на Запорізькому та Херсонському обороняються, на окремих ділянках намагаються створити умови для переходу в наступ.

На мою думку, наступ окупантів по всій лінії фронту пов’язаний, зокрема, з українською інформаційною повісткою щодо висвітлення результатів "Рамштайну".

У такому випадку варто поставити себе на місце росіян. Їм не треба мати найефективнішу та найсильнішу агентурну розвідку. Достатньо моніторити українські ЗМІ та обробляти інформацію щодо того, скільки нашим військовим потрібно часу для отримання, оволодіння і розгортання нової зброї.

Коли в українських ЗМІ лунають заяви щодо майбутнього контрнаступу ЗСУ протягом двох наступних місяців, то варто задати питання - чи збираються окупанти давати ці два місяці, щоб потім їх вибили зі зайнятих раніше територій? Думаю, ні, адже єдиний варіант – це вдарити на випередження. Ми рік обговорюємо тактико-технічні характеристики зброї, можливості застосування, її кількість, слабкі та сильні сторони…

Тобто, фактично даємо ворогу повністю розгорнуту картину та одночасно цим допомагаємо йому на фронті. На сьогоднішній день Україні необхідно терміново відкоригувати інформаційну повістку, а особливо, щодо постачання новітньої зброї для військових та можливі напрямки контрнаступу, адже наразі ми самі даємо можливості МЗС Росії займатися питанням зриву оборонних замовлень для нашої країни.

Нагадаю, під час останньої зустрічі міністрів оборони західних країн у форматі "Рамштайн" було підтверджено постачання українськими партнерами більше ППО, більше танків, більше артилерії та снарядів, більше навчання наших військових.

Наступне засідання у форматі "Рамштайн" може пройти у середині березня, ймовірно, воно проходитиме онлайн.

Часті в останній час зустрічі західних партнерів у форматі "Рамштайн" обумовлені низкою причин. Серед яких — зміна ставлення Заходу до так званих "червоних ліній", якими світ періодично лякає росія.

Для БукІнфо (с)


ДО РЕЧІ:

На засіданні Ставки Зеленський поставив Залужному і Сирському питання щодо Бахмута. Ті виступили за подальше посилення українських позицій у місті.

Президент Володимир Зеленський у понеділок 6 березня провів чергове засідання Ставки верховного головнокомандувача.

Як повідомляє Офіс президента, командувачі оперативно-стратегічних угруповань військ доповіли главі держави про ситуацію на основних напрямках фронту. Особливо детально члени Ставки розглянули ситуацію в Бахмуті.

Оцінюючи перебіг оборонної операції, президент поставив запитання головнокомандувачу ЗСУ Валерію Залужному та командувачу оперативно-стратегічного угруповання військ "Хортиця" Олександру Сирському щодо подальших дій на Бахмутському напрямку.

Згідно з повідомленням ОП, вони висловилися за продовження оборонної операції та подальше посилення українських позицій у Бахмуті.

Крім того, на засіданні Ставки розглянули питання постачання зброї й обладнання та їх розподілу за оперативними напрямками.


Росія кинула нові сили "вагнерівців", бої за Бахмут досягли найвищого напруження

Росія кинула нові сили 'вагнерівців', бої за Бахмут досягли найвищого напруження: Сирський побував на фронті

Бої за Бахмут на Донеччині досягли найвищого рівня напруження. Російські окупанти кинули туди додаткові сили ПВК "Вагнер", однак Сили оборони України мужньо боронять позиції на півночі міста, намагаючись не допустити оточення.

Про це повідомив командувач Сухопутних військ генерал-полковник Олександр Сирський за результатами чергової поїздки до Бахмута 5 березня, де він укотре відвідав українських бійців. Про це повідомили у Telegram Military Media Center, який є медійним майданчиком Сил оборони та безпеки України, пише Обозреватель.

Лінія фронту у районі Бахмута

На каналі зауважили, що на цьому плацдармі опір українців триває вже декілька місяців. Наші оборонці завдали значних втрат ворогу, знищили велику кількість техніки, змусили кидати у бій найкращі штурмові підрозділи Вагнера та зменшили наступальний потенціал противника.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації