Українські хакери зламали телебачення в Криму і показали уривок із звернення Зеленського
Українські хакери зламали телебачення в анексованому Криму, показавши звернення президента Володимира Зеленського, стверджує Стратком ЗСУ. На опублікованому відео видно, як в ефірі російського "Першого каналу" транслювався фрагмент звернення президента України Володимира Зеленського.
"Хай кожен з російських посадовців, хто захопив собі дорогоцінну землю у Криму, пам’ятає - це не та земля, де їм буде спокій", - говорить на відео Зеленський.
У ролику також показано відеоряд з українськими та кримськотатарськими прапорами під пісню Тіни Кароль "Україна - це ти". На екрані з'являються слова "Крим – це українська земля".
Коментарі:
Більше новин по темі:
-
Боєць 82 окремої десантно-штурмової Буковинської бригади Руслан Мироненко самотужки вирвався з російського полону та повернувся до своїх
-
Атака дронів: на Київщині біля магазину поранені четверо людей
-
"Kill-зона" на 20 км: "Мадяр" розповів, як уже влітку фронт може завмерти через дрони
-
Повітряні сили показали оператора Patriot, який рівно два роки тому першим у світі збив російський «Кинджал»
-
Нічна атака дронів: в Одесі загинули двоє людей, 15 травмовані. Постраждали Сумщина і Київщина. Дрон влучив в АЗС у Харкові
-
Прикордоники викрили тактику просування росіян на Сумщині. Що відомо?