Українська розвідка назвала місто, в районі якого окупанти готують головний удар

Незважаючи на відступ із північного сходу України, ворог концентрує свої сили на Донбасі та півдні, готуючи головний удар по українських воїнах у районі міста Ізюм. Українські захисники готові до такого розвитку подій та дадуть гідну відсіч загарбникам.

В ефірі єдиного телемарафону 17 квітня начальник Головного управління розвідки України Кирило Буданов заявив, що не можна розділяти нинішнє військове протистояння з Росією на етапи чи стадії. Окупанти просто змінюють тактику у різних місцях наступу.

"Чим відрізняється тактика, яку вони зараз застосовують, у порівнянні з першими днями війни? Відповідь проста: вони почали концентрувати зусилля на певних для них ділянках прориву. Основним напрямком зараз є атака з міста Ізюм. Це найголовніша точка, в якій вони максимально концентруються і намагатимуться далі наступати", – зазначив голова ГУР.

Нагадаємо, сьогодні у Харківській області Збройні сили України пішли в успішний контрнаступ, звільнивши кілька сіл у напрямку до кордону з росією. Наразі бійці розвивають кілька успішних операцій, відтісняючи війська Росії далі від Харкова.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації