У Росії запустили чутки про тяжку хворобу Пригожина: нібито проходив терапію і був VIP-клієнтом елітної клініки

У Росії поширюють інформацію, що ватажок найманців "Вагнера" Євген Пригожин, який нещодавно влаштував заколот, нібито переніс серйозне захворювання. Так, ширяться чутки, що в нього було діагностовано онкологію.

Зокрема, про це повідомляє російський Telegram-канал "Проект", посилаючись на двох "співробітників" Пригожина, які безпосередньо спілкувалися з ним. Вони розповіли, що лідер "вагнерівців" переніс рак абдомінальної ділянки.

Зазначається, що Пригожин тривалий час проходив серйозну терапію, а зараз процес утворення пухлини нібито зупинено. Через своє захворювання очільник ПВК "Вагнер" веде здоровий спосіб життя і дотримується суворої дієти, пише Обозреватель.

Також на те, що Пригожин неабияк переживає через стан свого здоров'я, вказує виявлений у його заміському будинку ретельно екіпірований медичний кабінет. Після початку "бунту" Пригожина у будинку проводились обшуки й було виявлено кімнату з реанімаційним ліжком, апаратом для штучної вентиляції легень та кисневим концентратором.

Зазначається, що Пригожин нібито лікувався в елітній клініці "Согаз", яка пов'язана із дочкою Путіна Марією Воронцовою. Там він був одним із перших клієнтів зі статусом "супер VIP" під вигаданим ім'ям Дмитро Гейлер. Зокрема, під час обшуків у Пригожина виявили паспорт на ім'я цієї людини, але з фотографією бунтівника.

Так, російські ЗМІ тепер заявляють, що нібито на рішення Пригожина розпочати "бунт" могли вплинути проблеми зі здоров'ям.

Нагадаємо, що найманці ПВК "Вагнер" під час заколоту 23-24 червня мали намір захопити ядерну зброю, яка розміщувалася на базі "Воронеж-45". Вони дійшли до сховища, і бар'єром між "вагнерівцями" та ядерною зброєю стали тільки зачинені двері арсеналу. Про це заявив очільник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації