У Маріуполі в бою загинув поет із Чернівців Сергій Скальд

У Маріуполі в бою з російськими загарбниками загинув поет та військовий з Чернівців Сергій Скальд, який перебував на "Азовсталі".

Про це повідомляє Суспільне з посиланням на радника голови Чернівецької облради Олександра Білоуса.

"У бою проти російської армії у Маріуполі загинув військовий та поет із Чернівців Сергій Скальд. Він був оборонцем заводу "Азовсталь", - зазначається в повідомленні.

Про це також повідомив голова Чернівецької облради Олексій Бойко.

"Три місяці тому ми планували разом створити унікальний для нашої області проект – "Живу книгу Буковини". Сергій Скальд був ідейним натхненником цієї книги… Але війна внесла корективи в наші плани. Він став одним із тих відважних добровольців, котрі зуміли пробитись до оточеного Маріуполя... Але в боях за "Азовсталь" Сергій віддав своє життя заради нашої країни та нас усіх. Пробач, що не вберегли тебе. Обіцяю завершити наш спільний проект заради світлої пам’яті про тебе. "Жива книга Буковини" обов’язково вийде. Спочивай з миром, друже" - йдеться у повідомленні.

Скальду було 43 роки. Після Революції гідності він вирушив добровольцем у зону АТО. Був учасником боїв у Авдіївці та розвідницьких операцій Добровольчого українського корпусу "Правий сектор". Був бійцем окремого полку "Азов".

На відео — Сергій Скальд зачитує вірш.

Сергій Скальд - автор збірки "Навиліт. Рими калібру 5,45" та "Інший" (2021), співавтор збірки націоналістичної поезії "Голос крові".

Офіційно у Чернівецькому обласному ТЦК та СП загибель Сергія Скальда не підтвердили.


Коментарі:
Більше новин по темі: