У культурно-мистецькому центрі імені Івана Миколайчука пройде фотовиставка В'ячеслава Хабайла «В мій будинок влучив снаряд»
26 липня о 18:30 год., чернівчанам та гостям міста презентують документальну фотовиставку журналіста і режисера В'ячеслава Хабайла «В мій будинок влучив снаряд».
Захід пройде у Культурно-мистецькому центрі імені Івана Миколайчука.
Фотопроект містить в собі 80 світлин та зображує наслідки руйнувань російської окупації, від якої постраждали невеличкі населені пункти на Київщині, зокрема Бородянка, Буча та селище Андріївка.
Вхід вільний. Портал БукІнфо серед інформаційних партнерів фотовиставки.
Коментарі:
Більше новин по темі:
-
Спецоперація СБУ в Криму: знищено ЗРГК "Панцир-С1" і три ворожі вертольоти
-
Буковинські десантники взяли в полон китайця
-
В Києві спробували підірвати бійця "Азова" вибухівкою в скутері. Але воїн щось запідозрив і врятував своє життя
-
На Покровському напрямку у полон потрапив доларовий мільйонер із Новосибірська. Що він видав під час допиту
-
Рашисти завдали ракетного удару по тренувальному полігону механізованої бригади ЗСУ. Є загиблі та поранені
-
Рашисти атакували "калібрами" один із найбільших заводів у Запоріжжі. Показали наслідки