У Чернівцях засудили херсонського колаборанта, який грабував автосалони для потреб окупантів
За матеріалами СБУ заочно засуджено ворожого пособника з Херсона, який «віджимав» в українців автомобілі для окупантів
Шевченківський районний суд Чернівців за доказовою базою Служби безпеки заочно засудив до 12 років тюрми мешканця Херсона, який під час тимчасової окупації регіону працював на ворога у так званому «фонді майна» окупаційної адміністрації, йдеться у повідомленні відомства.
За даними слідства, фігурант разом із російськими військовими розграбовував місцеві автосалони. Він приходив на фірми й підприємства, що займалися продажем та обслуговуванням автотранспорту, і під виглядом «інвентаризації» забирав автомобілі для потреб окупантів.
При цьому зловмисник називав себе «помічником і радником військового коменданта Херсона» та залякував власників і клієнтів підприємств. Привласнені автівки в ході «інвентаризації» документували як «безхозні» й передавали в нібито службових цілях окупаційній владі. Таким чином зловмисник «віджав» в українців більше півтори сотні автомобілів.
На підставі зібраних слідчими СБУ доказів суд заочно визнав фігуранта винним за ч.1 ст. 111-2 (пособництво державі-агресору) Кримінального кодексу України. Окрім 12 років позбавлення волі, суд заборонив йому обіймати посади в органах державної влади та місцевого самоврядування на 15 років.
Розслідування проводили співробітники СБУ в Чернівецькій області за процесуального керівництва обласної прокуратури.

-
Як троє московских попів чекали на захоплення Київської та Черкаської областей - деталі від СБУ
-
Серед звільнених з полону воїнів - троє буковинців. Хто вони?
-
"Kill-зона" на 20 км: "Мадяр" розповів, як уже влітку фронт може завмерти через дрони
-
Повітряні сили показали оператора Patriot, який рівно два роки тому першим у світі збив російський «Кинджал»
-
Вперше у світі морський дрон знищив бойовий літак - російський Су-30
-
"Нас вночі накрило трьома ракетами. Загинули десятки хлопців. З 12 побратимів з Буковини, 9 загинули..." Боєць ССО "Князь" дав неймовірно відверте інтерв’ю чернівецькій журналістці Аллі Спрінчінат