У Чернівцях попрощалися із заступником командира спецпідрозділу «Альфа», підполковником Глібом Лакустою
У Чернівцях попрощалися із заступником командира спецпідрозділу «Альфа» Управління СБУ в Чернівецький області, підполковником Глібом Лакустою. Воїн загинув 3 липня 2023 року під час виконання бойового завдання у Донецькій області.
Про це повідомляє Чернівецька обласна рада на своїй сторінці у Facebook.
«Командир, боєць, тренер і просто гарна людина, яка могла зробити так багато корисного для Чернівців та України», – відгукуються про Гліба Лакусту друзі.






Прощання з воїном відбувалося у «Юності Буковини», а поховали Героя на Алеї Слави Центрального кладовища Чернівців. Провести в останній шлях Гліба Лакусту прийшли сотні буковинців, побратими, колеги, керівництво міста й області.
«Коли помирає людина – це велика трагедія, велике горе для всієї родини. А коли вона гине за нашу Незалежність – трагедія для всієї країни. Наш Гліб, поклав свою душу і тіло за те, щоб ми жили у вільній, процвітаючій державі. Не просто кажуть в народі: поки нас пам'ятають – ми живі», – написали про Захисника у Мамаївській сільській раді.
Родина військового із села Лужани, що належить до цієї громади. Його старший брат – правоохоронець, полковник Олег Корнійович Лакуста – цьогоріч отримав звання «Герой України» з врученням ордена «Золота Зірка».
Вічна пам’ять Героєві Глібу Лакусті!
Щирі співчуття родині й побратимам.
-
Міністр МЗС росії Лавров: "Одеса також належить Росії, яка її будувала"
-
Акт помсти: ЗСУ завдали потужного нічного удару по російських ракетниках, які обстріляли Суми
-
Авіаексперт розповів, як росіяни навчилися обдурювати американський РК Patriot
-
Під час виконання бойового завдання на літаку F-16 загинув 26-річний український льотчик Павло Іванов
-
Стало відомо, скільки засуджених на Буковині долучилися до лав ЗСУ і скільки бажає
-
Як агент ФСБ здійснював диверсії та готував замах на керівника обласної адміністрації. Поліція повідомила деталі