У центрі Вижниці відкрили Алею пам’яті Героїв
У Міжнародний день волонтера та напередодні відзначення Дня Збройних Сил України в місті Вижниця відкрили Алею пам’яті Героїв. Світлини захисників, які віддали життя за Батьківщину, розмістили у центрі міста.
Як повідомляє Чернівецька обласна рада, проєкт "Алея пам’яті Героїв Вижниччини" став переможцем конкурсу на отримання цільової благодійної допомоги ініціативним групам спільнот Чернівецької області. Відбір проводив ЧБФ "Нова сім'я" у рамках проєкту “Підтримка ініціативних груп”, що реалізується спільно з Альянсом громадського здоров'я Alliance for Public Health на виконання програми «Інтегрована гуманітарна відповідь в умовах війни та післявоєнного відновлення».


Фінансову підтримку надала Шведська церква, а технічну підтримку й координацію забезпечила благодійна організація Christian Aid (Велика Британія).
Задум втілила в життя Громадська організація "СК "Іспас" за підтримки Вижницької районної ради, Вижницької районної військової адміністрації, Вижницького фахового коледжу мистецтв та дизайну імені Василя Шкрібляка та ГО "Волонтери Вижниці".
-
Боєць 82 окремої десантно-штурмової Буковинської бригади Руслан Мироненко самотужки вирвався з російського полону та повернувся до своїх
-
Атака дронів: на Київщині біля магазину поранені четверо людей
-
"Kill-зона" на 20 км: "Мадяр" розповів, як уже влітку фронт може завмерти через дрони
-
Повітряні сили показали оператора Patriot, який рівно два роки тому першим у світі збив російський «Кинджал»
-
Нічна атака дронів: в Одесі загинули двоє людей, 15 травмовані. Постраждали Сумщина і Київщина. Дрон влучив в АЗС у Харкові
-
Прикордоники викрили тактику просування росіян на Сумщині. Що відомо?