У центрі Вижниці відкрили Алею пам’яті Героїв

У Міжнародний день волонтера та напередодні відзначення Дня Збройних Сил України в місті Вижниця відкрили Алею пам’яті Героїв. Світлини захисників, які віддали життя за Батьківщину, розмістили у центрі міста.

Як повідомляє Чернівецька обласна рада, проєкт "Алея пам’яті Героїв Вижниччини" став переможцем конкурсу на отримання цільової благодійної допомоги ініціативним групам спільнот Чернівецької області. Відбір проводив ЧБФ "Нова сім'я" у рамках проєкту “Підтримка ініціативних груп”, що реалізується спільно з Альянсом громадського здоров'я Alliance for Public Health на виконання програми «Інтегрована гуманітарна відповідь в умовах війни та післявоєнного відновлення».

Фото: Чернівецька обласна рада
Фото: Чернівецька обласна рада

Фінансову підтримку надала Шведська церква, а технічну підтримку й координацію забезпечила благодійна організація Christian Aid (Велика Британія).

Задум втілила в життя Громадська організація "СК "Іспас" за підтримки Вижницької районної ради, Вижницької районної військової адміністрації, Вижницького фахового коледжу мистецтв та дизайну імені Василя Шкрібляка та ГО "Волонтери Вижниці".


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації