Створюють блок-пости, майструють та навіть колядують: 10 школярів з Буковини отримали нагороди від Головнокомандувача ЗСУ за волонтерство

Головнокомандувач Збройних сил України відзначив десятьох буковинських школярів, які допомагають війську та наближають перемогу. Діти створюють блок-пости, малюють, майструють та навіть колядують, аби зібрати гроші на армію.

Про це повідомляє Чернівецька обласна військова адміністрація.

Надія Ярова – учениця 5 класу філії «Старожадівської гімназії» ОЗ Старожадівського ліцею. Дівчинка продала власноруч виготовлені вироби, а також збирала кошти під час колядування. Гроші передала на потреби військових.

Учні 1 та 3 класу філії «Старожадівської гімназії» ОЗ Старожадівського ліцею Петро та Андрій Вайпани також передали кошти, зароблені під час коляди.
Вікторія Вайпан, яка навчається у 5 класі філії «Старожадівської гімназії» ОЗ Старожадівського ліцею продавала власноруч виготовлені браслети та каблучки. Виручені кошти дівчинка передала на ЗСУ.

Семикласник Ломачинецької гімназії Олег Кравець, після загибелі брата, якому лише виповнилося 18 років, ініціював створення блокпоста для збору коштів для ЗСУ.

Учні 5-7 класів Зарожанського ліцею Валерія Гончар, Максим Мельничук, Максим Гончар, Катерина Пайлик, Марія Урсуляк випікали смаколики, робили брелки та виготовляли малюнки. Отримані кошти направляли на потреби ЗСУ.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації