Стратегічний намір Путіна: Жданов розкрив мету останніх ракетних ударів Росії

Останні масовані ракетні удари Росії по Україні – це концепція примусу України до капітуляції. Президент РФ Володимир Путін намагається розхитати суспільство, щоб українці здалися і не чинили опір його армії. Це його "стратегічний намір".

Таку думку висловив військовий експерт Олег Жданов у колонці на НВ.

"Ракет у РФ, на жаль, багато. І там ще така ситуація: якщо закінчується одна номенклатура ракет, то вони отримують іншу номенклатуру. Тут головне питання, щоб наше керівництво спрацювало швидко і ефективно з нашими партнерами в плані отримання засобів протиракетної оборони. Там же йде розмова і про NASAMS, і про IRIS, і про PATRIOT", – зазначив він, цитує слова експерта УНІАН.

"Потрібно вирішувати питання, щоб нам якомога швидше передавали ці комплекси. Як тільки ми все це отримаємо, це значно посилить ППО, і тоді можливість по збиттю цих ракет буде набагато більше. Тоді зусилля путінського шантажу ракетами будуть марними: вони будуть пускати по нас ракети, а ми їх будемо збивати", – додав Жданов.

Водночас, Росія змінила тактику у війні проти України. Окупанти продовжують "ракетний терор" мирних міст, щоб залякати людей і змусити їх тиснути на уряд, щоб той пішов на поступки Кремлю.

Про це заявив радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк в інтерв'ю "24 каналу".

"Це нова тактика Росії: бити по житлових кварталах та тиснути на Західні політичні еліти, щоб змусити Україну сісти за стіл переговорів. Все це не працюватиме", - зазначив Подоляк.

За його словами, з одного боку, росіяни абсолютно не враховують, як реагує світ на ці нелюдські атаки крилатими ракетами.

"Вони змушують наших людей тиснути на уряд, щоб ті сказали "підемо на якісь територіальні поступки". З іншого боку, росіяни вкладають гроші у своє проросійське лобі на політичних ринках інших країн для того, щоб вони теж говорили, "давайте якось війну закінчувати", - пояснює радник керівника ОП.

Подоляк наголосив, що РФ хоче нажахати світ настільки, щоб він відвернувся від війни в Україні й сказав: "Віддавайте все, що вони хочуть, головне, аби цей жах не продовжувався, щоб ми його не бачили кожен день на шпальтах своїх газет, чи у своєму телеефірі".

"Я не розумію, чому на Заході досі є впливові політики, які все ще вважають, що з Росією можна розмовляти. Це нонсенс. І тут маю на думці не російське лобі, а певний перелік впливових політиків, які до нього не входять. Країна "закусила удила", як кажуть в Росії, тому вона продовжуватиме йти шляхом ескалації. Водночас це означає, що буде усе більше й більше прямих злочинів, які мають нажахати світ. Саме тому будуть крилаті ракети. Утім, вони битимуть не по українській армії (бо росіяни дуже бояться Збройних Сил України), а по житлових кварталах. Ми маємо це розуміти", - зазначив Подоляк.


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації