Стали відомі подробиці, як були знищені біля Покровська наші дві пускові установки ЗРК Patriot

Головний редактор видання "Цензор.нет" Юрій Бутусов повідомляє, що внаслідок ворожого удару по батареї ЗРК Patriot ЗСУ 9 березня в околицях міста Покровськ на Донеччині було знищено дві пускові установки М901 і кілька зенітних ракет MIM-104, а також загинули 9 українських військових, пише Діалог.

Журналіст також розповів, що удар по установках завдавав балістичних ракет "Іскандер", а коригування здійснювалося за допомогою розвідувального дрону SuperCam.

За словами Бутусова, установки розташовувалися у відкритому місці у колоні та не рухалися. Журналіст повідомляє про відсутність засобів маскування на машинах.

Аналізуючи, чому окупантам вдалося вразити установки, Бутусов зазначає: батарея знаходилася в цьому районі кілька тижнів і здійснила кілька успішних пусків російськими літаками, ворог міг приблизно визначити район пошуку установок для своєї космічної та радіоелектронної розвідки, а також для безпілотників .

Крім того, установки її були прикриті ЗРК для захисту від БПЛА, а попередження про виліт дронов та ракетної атаки було отримано надто пізно.

Журналіст додає, що батарея отримала наказ про передислокацію, але не змогла його виконати: замість того, щоб швидко розосередитись, установки згрупувалися в щільну колону, утворивши таким чином мету для ворога.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації