Стало відомо, з чим пов’язана пауза у застосуванні росіянами «Калібрів»

Пауза у використанні армією російської федерації крилатих ракет «Калібр» пов’язана з проблемами логістики, передислокацією ракетоносіїв та самих ракет.

Про це заявив речник Військово-Морських сил Збройних сил України, капітан 3-го рангу Дмитро Плетенчук в ефірі телемарафону «Єдині новини», передає Укрінформ.

«Наразі ми спостерігаємо лише одну одиницю ворожої корабельної техніки в Чорному морі і одну в Азовському», – поінформував він.

Плетенчук зауважив, що ворог вимушений періодично перекидувати з Новоросійська кобарельну техніку і перешвартовувати її у Туапсе, «тому що мають змінювати місце стоянки, а причального фронту там не вистачає».

Речник зауважив, що ворог також був вимушений передислокувати з Севастополя до Новоросійська носії крилатих ракет, «але логістика, яка обслуговує ці носії, залишилася в Севастополі».

За його словами, саме через це спостерігається велика пауза у використанні росіянами ракет.

«Зараз ворог стикнувся з проблемою відсутності логістики, вони не можуть завантажувати «Калібри» в Новоросійську. Відповідно, допоки вони не вирішать цю проблему, застосовувати ракети фактично не можуть. Аби це зробити, їм потрібно переходити до Севастополя, щоб зарядитися, але це для них самих небезпечно», – пояснив капітан третього рангу.

Плетенчук наголосив, що ворог накопичує ракети в очікуванні зимового періоду.

«Враховуючи те, що ВПК не може поставити їм ракети в тій кількості, про яку вони мріють, відповідно, мають витримувати такі паузи», – резюмував спікер.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації