Сьогодні на Буковині поховають п'ятьох Героїв, які загинули у війні за Україну. Хто вони...

Сьогодні Буковина прощається з воїнами військової частини А2582, які загинули в запеклому бою проти російського окупанта.

Про це повідомляє Чернівецький обласний ТЦК та СП у Фейсбук.

Солдат Іван Гай проходив службу на посаді гранатометника десантно-штурмового відділення десантно-штурмового взводу десантно-штурмової роти. В останню путь воїна, якому цього річ виповнилося 20 років, проведуть 9 березня об 11:00 в його рідному селі Романківці, що на Сокирянщині.

Солдат Іван Гай

Солдат Марин Мельников, гранатометник десантно-штурмового відділення десантно-штурмового взводу десантно-штурмової роти. Уродженця села Ванчиківці, що на Новоселиччині, 1999 року народження, поховають в рідному селі 9 березня о 10:00.

Солдат Марин Мельников

Молодший сержант Костянтин Герман проходив службу на посаді командира десантно-штурмового відділення десантно-штурмового взводу десантно-штурмової роти. В останню путь воїна, якому мало виповнитись 30 років, проведуть в рідному селі Нижні Станівці, 9 березня о 13 годині.

Молодший сержант Костянтин Герман

Солдат Максим Залевський проходив службу на посаді стрільця – помічника гранатометника десантно-штурмового відділення десантно-штурмового взводу десантно-штурмової роти. Прощання з 32-річним воїном відбудеться 9 березня о 12:00 в його рідному місті Чернівцях на Центральному кладовищі.

Солдат Максим Залевський

Молодший сержант Андрій Четверіков, уродженець Харківщини, був командиром десантно-штурмового взводу десантно-штурмової роти. Прощання з 21-річним воїном відбудеться 9 березня о 12:00 в Чернівцях на Центральному кладовищі.

Молодший сержант Андрій Четверіков

"Ніколи не забудемо і не пробачимо московській орді жодного полеглого воїна. За кожного помстимося! Вічна пам’ять і слава Героям! Глибокі співчуття рідним, близьким та побратимам", - йдеться у повідомленні.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації