Слідчі СБУ в Чернівецькій області повідомили про підозру колишньому підполковнику міліції, який перейшов на бік ворога

Служба безпеки зібрала доказову базу на колишнього українського правоохоронця з Донеччини, який перейшов на бік окупантів і допомагав анексувати територію регіону.

Уродженець Макіївки після повномасштабного вторгнення рф на територію України добровільно увійшов до складу спеціального формування «міністерства внутрішніх справ днр». У складі цього бойового підрозділу зрадник брав активну участь в окупації Донецької області. За свої «подвиги» отримав від держави-агресорки нагороди та звання «учасника і ветерана бойових дій».

За інформацією слідства, фігурант раніше у званні підполковника міліції працював старшим інспектором відділу ГУ МВС України в Донецькій області. Проте в липні 2014 року звільнився зі служби і приєднався до терористичної організації «днр». За це отримав посаду старшого інспектора з особливих доручень т.зв. «управління адміністративної служби міністерства внутрішніх справ днр» і був неодноразово нагороджений терористами за «відмінну службу».

Після незаконного приєднання тимчасово окупованої території Донеччини до рф, зрадник отримав посаду співробітника в окупаційному правоохоронному органі – фейковому «міністерстві внутрішніх справ по днр».

На підставі зібраних доказів слідчі СБУ фігуранту заочно повідомили про підозру в державній зраді та створення терористичної групи за кількому статтями Кримінального кодексу України.

Співробітники СБУ вживають комплексних заходів для притягнення зрадника до відповідальності.

Досудове розслідування здійснювали слідчі Управління СБ України в Чернівецькій області за процесуального керівництва Чернівецької обласної прокуратури.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації