Швидке захоплення Херсона. Арестович вперше озвучив прізвище винного зрадника у структурах СБУ

Радник голови Офісу президента України Олексій Арестович повідомив, що швидке захоплення російськими окупантами Херсонської області сталося через зраду співробітника СБУ Ігоря Садохіна.

Арестович зазначив, що таку інформацію надав голова Херсонської обласної ради Олександр Самойленко. Завербований спецслужбами РФ Садохін працював "або помічником голови СБУ області або його заступником", пише НВ.

"Голова Херсонської обласної ради Олександр Самойленко заявив, що швидке захоплення області стало можливим завдяки зраді завербованого спецслужбами РФ співробітника СБУ Ігоря Садохіна", - заявив Арестович.

Він зазначив, що Садохін надав російським окупантам карти мінних полів та розташування ЗСУ, а також координував удари російської авіації.

"Він був затриманий ще у березні. Потім президент звільнив главу СБУ області Сергія Криворучка та позбавив його звання. В Україні сталося неможливе – вперше почали називати винних", - заявив Арестович.

Раніше радник голови Херсонської ОВ Сергій Хлань повідомляв, що протягом останніх двох тижнів українські військові досягли тактичних успіхів у рамках контрнаступних дій на півдні та ще більше просунулися у бік Херсона.

За його словами, бої йдуть між Таврійським та Томіною Балкою, це 20 кілометрів до Херсона.


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації