СБУ повідомила про підозру буковинцю, який у виправній колонії в окупованій Макіївці катував українських військовополонених

СБУ повідомила про підозру буковинцю, який став заступником начальника «виправної колонії» в окупованій Макіївці і наказував катувати українських військовополонених

Як повідомляє Управління СБ України в Чернівецькій області, Служба безпеки зібрала доказову базу на одного з керівників незаконної установи виконання покарань, підконтрольної окупаційним органам рф на тимчасово захопленій частині Донеччини.

Зловмисником є уродженець Чернівецької області, який обіймає посаду «заступника начальника державної бюджетної установи «західна виправна колонія державної служби виконання покарань міністерства юстиції днр», розташованої в Макіївці.

Сфера діяльності фігуранта - спеціально-виховна та профілактична робота із засудженими. За інформацією свідків, зрадник надавав вказівки щодо проведення допитів і катувань військовополонених Збройних Сил України.

Співробітники СБУ встановили, що зловмисник раніше працював у Донецькому відділі Державної пенітенціарної служби України. Проте, навесні 2014 року він приєднався до терористичної організації «днр» і за це від бойовиків отримав посаду «заступника начальника відділу донецького слідчого ізолятора». Пізніше отримав «підвищення» і став одним з керівників макіївської колонії.

На підставі зібраних доказів слідчі СБУ зловмиснику заочно повідомили про підозру за ч. 1 ст. 111 (державна зрада) та ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації) Кримінального кодексу України.

Співробітники СБУ вживають комплексних заходів для притягнення зрадника до відповідальності.

Досудове розслідування здійснювали слідчі Управління СБ України в Чернівецькій області за процесуального керівництва Чернівецької обласної прокуратури.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації