Російського окупанта, який убив цивільного на Сумщині, засудили до довічного ув’язнення

Соломʼянський районний суд Києва виніс перший вирок російському воєнному злочинцеві, який під час вторгнення в Україну застрелив 62-річного мешканця Сумщини. Сьогодні чоловік отримав вирок суду. Про це повідомляє Бабель.

Зазначимо, що подія відбулася 28 лютого в смт Чупахівка.

За скоєний злочин 21-річний сержант російської армії Вадим Шишимарін отримав довічне увʼязнення.

Росіянин є членом елітної 4-ї танкової Кантемирівської дивізії російської армії.

Незадовго до скоєння злочину танкова колона, в складі якої перебував сержант Шишимарін, була розгромлена підрозділами Збройних Сил України. Втікаючи від вогню українських захисників російський сержант разом зі ще чотирма окупантами викрали автівку, аби втекти.

По дорозі вони убили старшого чоловіка, який повертався до дому, аби той не видав їх. Чоловік помер на місці всього в декількох десятках метрів від свого будинку.

На попередньому засіданні виступила потерпіла у справі — вдова вбитого Олександра Шеліпова, Катерина Шеліпова.

Вона розповіла, що була того дня вдома (її чоловік загинув неподалік будинку) і чула постріли, а коли вийшла у двір і підійшла до хвіртки — побачила Шишимаріна з автоматом у машині.

Потерпіла сказала, що хотіла б для 21-річного російського військового довічного терміну. «Але якщо його поміняють на наших захисників «Азовсталі», я не буду проти», — додала жінка.


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації