Росіяни вже зайшли на висоти Часового Яру, ситуація важка, - співзасновник DeepState

Російські війська вже зайшли на висоти Часового Яру на Донеччині, ситуація там важка, заявив співзасновник і аналітик проєкту DeepState Роман Погорілий в інтерв'ю NV, пише УНІАН.

"Зараз важкі бої йдуть саме за село Іванівське, яке знаходиться біля Часового Яру. Московити вже не один раз заявляють, нібито вони взяли повністю під контроль цей населений пункт, що не відповідає дійсності. Наші військові там ведуть бої, вони стримують натиск. Але, на жаль, московити вже зайшли на висоти Часового Яру, що вже не можна було допускати, бо начебто раніше заявлялося, що вибудовуються ІФС (інженерно-фортифікаційні споруди) для оборони Часового Яру в цілому. Але, як ми бачимо, вони вже підібралися впритул, тому тут залишається питання відкритим", - сказав Роман Погорілий.

Аналітик неодноразово підкреслював, що Часів Яр - це стратегічно важливе місто, що стоїть на панівних висотах, передає "Фокус".

"З висоти у них буде більший зоровий контроль, певною мірою, вогневий контроль, логістика, на яку вони постійно полюють. І це теж неприємно. Відповідно, вони вже зайшли на Часовоярівські висоти, де за словами командування, загалом, має бути оборона. У самому місті, найімовірніше, просто не буде можливості триматися. Московити, якщо не зможуть просуватися по землі, то будуть дуже сильно обстрілювати", - вважає Погорілий.

Як заявив генерал армії України, голова Служби зовнішньої розвідки Микола Маломуж, за Часів Яр тривають позиційні бої з переміщеними маневрами, росіяни не захопили його повністю:

"Українські війська проводять різні операції, щоб нейтралізувати зусилля ворога. Часів Яр є надзвичайно важливою точкою для ЗСУ. Думаю, ми будемо її утримувати далі. У крайньому випадку, якщо ЗСУ відійдуть на інші позиції, то залишать вогневий контроль за цим сектором".


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації