Росіяни в Бахмуті потрапили в пастку, ЗСУ унеможливили вихід окупантів із міста — Маляр

Заступниця міністра оборони України Ганна Маляр у п’ятницю, 7 липня, повідомила, що російські окупанти в Бахмуті Донецької області потрапили в пастку і не можуть залишити місто через дії ЗСУ.

У Telegram Маляр повідомила, що росіяни продовжують наступати на Авдіївському, Мар'їнському, Куп’янському, Лиманському, Сватівському напрямках і намагаються безуспішно прорвати українську оборону.

Також, за її словами, на Бахмутському напрямку на південному фланзі є просування на кількох ділянках більш ніж на кілометр, а на північному фланзі просування ЗСУ не відбулося.

«У самому Бахмуті ворог фактично в пастці. Наші війська максимально ускладнили пересування ворога та унеможливили вихід. Тривають обстріли з обох сторін», — ідеться в повідомленні.

ЗСУ, за її словами, продовжують наступальні дії на півдні країни, а на Мелітопольському та Бердянському напрямках відбуваються гарячі бої. Так ЗСУ закріплюються на досягнутих рубежах, вживають заходів контрбатарейної боротьби.

«Крім того, наші захисники фактично перемолочують там зараз техніку та озброєння ворога, знищують склади зброї, вражають місця компактного знаходження російських військових — відчутно зменшуючи в такий спосіб наступальні та оборонні спроможності ворога», — сказала Маляр.

Заступник міністра додала, що через значні втрати ворога в живій силі на півдні деякі ворожі підрозділи відмовляються від участі в бойових діях.

За її даними, на півдні гине в 5,3 раза більше російських військовослужбовців, ніж українських захисників.

Раніше речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий повідомляв, що сили оборони на Бахмутському напрямку продовжують утримувати ініціативу і тиснути на ворога. За останню добу там пройдено понад кілометр.

6 липня Череватий говорив, що в районі Кліщіївки під Бахмутом зараз тривають потужні бої. На цьому напрямку ЗСУ утримують ініціативу.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації