Рашисти атакують ракетами Захід України: ситуація на Львівщині, Тернопільщині та Хмельниччині
Надійшли повідомлення про вибухи на Львівщині, Тернопільщині та Хмельниччині після сьогоднішнього ракетного удару орків.
Над Золочевом на Львівщині сили ППО збили ракету, повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький.
"Жителі Львівщини, працює ППО. Залишайтеся в укриттях. Тривога ще триває", - повідомив керівник Львівщини Максим Козицький.
Через падіння ракети пошкоджень зазнав об’єкт цивільної інфраструктури.
Інформацію про потерпілих уточнюють, зазначив Козицький.

Падіння уламків ракети у Золочеві: кількість постраждалих зросла до шести осіб
Кількість постраждалих від падіння уламків ракети у Золочеві зросла до шести людей. Усі вони перебувають на амбулаторному лікуванні. Про це повідомив голова місцевої ОВА Максим Козицький.
Він додав, що стан усіх людей оцінюють як задовільний.
«Кількість постраждалих від падіння уламків ракети у Золочеві зросла до шести. Стан людей лікарі оцінюють як задовільний. Усі вони зараз перебувають на амбулаторному лікуванні», – заявив Козицький.
Нагадаємо, уламки ракети, яку збили над Золочевим на Львівщині, впали на цегельню – є постраждалі.
* * * * *
На Тернопільщині під час повітряної тривоги пролунали вибухи. Цю інформацію підтвердив мер міста Сергій Надал.
«Повідомляють про вибухи на Тернопільщині. Подбайте про безпеку», – написав Надал.
«Не панікуємо, не коментуємо. Офіційна інформація лише на моїх каналах та військової адміністрації. Про все повідомимо згодом, будьте в укриттях», – додав Надал.
Голова Тернопільської ОВА Володимир Труш також повідомив про ситуацію: «Не панікуємо, не коментуємо. Офіційна інформація лише на моїх каналах та військової адміністрації. Про все повідомимо згодом, будьте в укриттях».
Також Надал та Труш повідомили, що працює ППО.
За попередньою інформацією щойно сили протиповітряної оборони збили кілька ворожих ракет над Тернопільщиною.
Про це у телеграмі написав голова Тернопільської ОВА Володимир Труш.
Крім цього, за інформацією Telegram-каналів вибухи чутно на Львівщині та Хмельниччині.
*****
За попередньою інформацією, сили протиповітряної оборони збили також ракету над Хмельниччиною, повідомив голова Хмельницької ОВА Сергій Гамалій.
Уламки ракети впали в полі, пошкоджень споруд немає, зазначає він.
"На даний час здійснюється пошук місця падіння/уламків збитої ракети. Попередньо - жертв та руйнувань немає. Інформація уточнюється", - повідомив Гамалій.
Нагадаємо, 11 червня, окупанти завдали ракетного удару по місті Чортків, що у Тернопільській області. За медичною допомогою звернулися 23 особи: як цивільні, так і військові. Усі потерпілі отримали ушкодження легкого та середнього ступеня важкості.
Серед постраждалих – дівчинка 12 років з Харкова. Її сім'я, після початку повномасштабного вторгнення, переїхала на Тернопільщину.
-
Україна скинула п'ять 250-кг авіабомб на завод із виробництва "Шахедів" у Татарстані
-
Російському диверсанту, який намагався пустити під укіс ешелони ЗСУ на Буковині, загрожує довічне ув’язнення
-
Недалеко від Москви вибухає і детонує один із найбільших складів боєприпасів в росії. Жителів навколишніх сил терміново евакуйовують
-
Мобілізація по-новому: для частини українців вводять важливі зміни з 1 травня
-
У Глибоці учні місцевого ліцею виготовили «лавандові обереги» для наших бійців, які проходять реабілітацію у військових шпиталях
-
З фронту поступово виводитимуть військових, які воюють із 2022 року, - Міноборони