Прикордонник Дмитро розповів про останню операцію в Авдіївці і як його група вийшла під обстрілами без втрат

Прикордонник Дмитро був старшим однієї з груп прикордонників під час виходу з Авдіївки. Його завданням було довести без втрат побратимів до точки евакуації. Поки група пробиралася через розвалини міста, ворог постійно намагався атакувати бійців FPV-дронами та скидами.

Про це повідомляє Держприкордонслужба України - Західний кордон. бійці майже відразу викинули наплічники з речами, залишили з собою лише зрою та боєприпаси. Вибиралися перебіжками, від укриття до укриття.

За містом доводилося буквально пробиратися через вогонь, адже рашисти вели хаотичний обстріл, застосовуючи в тому числі фосфорні боєприпаси. Загалом, під час виходу з Авдіївки група Дмитра подолала близько 20 кілометрів пішки до посадки в бойові броньовані машини. Група не лише прийшла без втрат, до неї доєдналися ще понад десять українських військових, які під керівництвом Дмитра успішно вийшли до точки евакуації.

Дмитро з побратимами кілька днів відпочили та відновилися після маршу і зараз готові далі стримувати ворожий натиск на Авдіївському напрямку.

Детальніше про вихід прикордонників з Авдіївки до точки евакуації, дивіться у відео:


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації