Портал БукІнфо, телеканал С4 та благодійна організація "Волонтерський щит Буковини" збирають кошти на авто для мінометників, які сьогодні перебувають у самому пеклі війни. Долучайтеся!

Шановні друзі! Дорогі читачі! Інформаційний портал БукІнфо, телеканал С4 та благодійна організація "Волонтерський щит Буковини" здійснюють збір коштів на придбання автомобіля підвищеної прохідності для потреб однієї з мінометних батарей 2-го батальйону «Фенікс» 14-ї бригади оперативного призначення Національної Гвардії України. Цей підрозділ незабаром увійде до однієї з нових бригад Гвардії Наступу «Червона калина».

Мінометники, які звернулися до нас з проханням допомогти з автомобілем підвищеної прохідності, нині перебувають у самому пеклі війни – в районі бойових дій Бахмут-Білогорівка-Кремінна на Донеччині.

Авто, яке необхідне і підібране нашим воїнам (повнопривідний пікап, або позашляховик дизель в нормальному робочому стані), вартує приблизно 200 тис гривень. Саме на цю суму ми відкрили Монобанку зі збору коштів, реквізити якої та QR-код вказуємо нижче.

Над наповненням Монобанки можна буде навіть спостерігати в онлайн-режимі. Ми переконані, що в наших силах буде зібрати необхідну суму вже найближчим часом (чим скоріше, тим краще).

Звісно, коли буде придбано автомобіль, ми обов’язково зробимо документальний фотозвіт про його передачу хлопцям на передову через "Волонтерський щит Буковини".

Друзі! Просимо вас не бути байдужими і долучатися до збору коштів та допомогти нашим мужнім воїнам нищити ворога! Якщо кожен читач перерахує навіть невеличку суму, ми швидко зробимо гарну справу і наблизимо Перемогу. Станьте її дієвою частинкою також.

Разом – ми сила! Ми переможемо! Слава Україні! Героям слава!


Посилання на Монобанку: https://send.monobank.ua/jar/69EPNHUbQT

Номер картки банки: 5375 4112 0298 9773


Станом на 11.00 год. 22 лютого вже зібрано 165 тис. 386 грн. 50 коп.! Долучайтеся, друзі!

QR-код:


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації