Побачила світ документальна стрічка про бійців 107-ї чернівецької бригади, яку зняв журналіст-військовослужбовець з Буковини Олександр Ткачук

На YouTube каналі Тероборони України вийшов новий документральний фільм з циклу “Готові до спротиву” про бійців 107-ї бригади Територіальної оборони ЗСУ (Чернівецька бригада), який зняв відомий режисер, журналіст-військовослужбовець з Буковини Олександр Ткачук.

Про це автор фільму повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

Цитуємо Олександра: "Друзі, побратими! Нарешті фільм про 107 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ у вільному доступ на ютубі. Дякую всім побратимам, які стали на захист України до лав 107 бригади ТРО. Ви проявили мужність, задля захисту своїх сімей та збереження України.

Пліч-о-пліч ми пройшли довгий і важкий шлях, але наша війна триває. Бажаю сил і витримки. Честь.🫡

Всі хто побачить цей фільм, прошу поширити, бо суспільство має знати про своїх героїв. На жаль багато з них уже не з нами, а в небесному строю. Ми про вас памʼятаємо, дорогі друзі.

Дякую Mykola Kobyliuk Анатолій Яшан Андрій Стовп'юк ZAPAL за спільну професійну роботу. Олекса Світлійший Oleksandr Zaichuk Ахтем Сеітаблаєв Pasha Neugodov за наставництво та підтримку…"

Документальна стрічка розповідає про історію створення, перші бої та перші перемоги Чернівецької бригади тероборони.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації