Особиста образа для Путіна: військовий експерт назвав об'єкт, удар по якому принесе найбільшу користь Україні

Удар Збройних сил України по гідроспорудах на Дніпрі, які постачають воду в анексований Крим, міг би стати для російського диктатора Володимира Путіна особистою образою. Це могло б спричинити серйозний тиск на противника.

Про це розповів військовий експерт Петро Черник в ефірі "Радіо НВ". За його словами, гідроспоруди є найважливішим об'єктом на півдні України, пише Обозреватель.

"Це гідроспоруди на Дніпрі, які постачають воду до Криму. Ось туди потрібно справді думати, концентруватися, бо це справді серйозний тиск на противника, як тільки ми їх відіб'ємо", – сказав Черник.

За його словами, група, якій було б вигідно перекриття постачання води в окупований Крим, є навіть в одній із "веж Кремля". Черник зазначив, що це люди із середовища директора ФСБ Олександра Бортникова та секретаря Радбезу РФ Миколи Патрушева.

"Чергове перекриття води в Крим – удар персонально по Путіну, і деякі "вежі Кремля" це може влаштувати. Ось така вона, дивна політична кон'юнктура щодо боротьби за владу в самій Росії", – пояснив він.

Раніше, ексзаступник начальника Генерального штабу Збройних сил України, генерал-лейтенант Ігор Романенко висловив думку, що ЗСУ можуть завдати ракетного удару по Кримському мосту, а також по арсеналу країни-агресора Росії в Придністров'ї. Для цього має бути ухвалено військово-політичне рішення, а також обрано відповідний момент.


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації