"На жаль, все змінилося", – політтехнолог Гайдай різко відреагував на слова Зеленського про "завершальну стадію війни"

У недавньому інтерв'ю Володимир Зеленський заявив, що Україна перебуває на завершальній стадії війни, із чим категорично не погодився відомий український політтехнолог Сергій Гайдай. Військово-політичний експерт Сергій Гайдай скептично сприйняв заяву Зеленського про те, що повномасштабна війна України з РФ перебуває на завершальній стадії, пише видання Діалог.

"Першу фазу війни ми вже бачили, і в ній ми реально перемагали. Це відбувалося завдяки високій самоорганізованості громадянського суспільства, армії та окремих спільнот в Україні, а також неготовності російської армії воювати. Сьогодні все це змінилося", – заявив Сергій Гайдай в інтерв'ю для YouTube-каналу "Фабрика новин".

Як зазначив експерт, бюрократи повернулися до влади, ми бачимо дуже неефективне управління та корумованість країни. При цьому супротивник став іншим. Він запустив свій ВПК (військово-промисловий комплекс – ред.), у нього солдати готові воювати, вони набувають військового досвіду та мають зміцнені позиції.

"І я не бачу, де той ресурс, який дозволить українцям завершити цю війну найближчим часом, – зізнався Гайдай. – Мені здається, конфлікт сам по собі заморозився. Незважаючи на те, що на фронті йдуть запеклі бої, реальних змін на фронті немає" .

Також аналітик наголосив, що зараз ми вже не можемо перемагати героїзмом та життям наших воїнів.

За його словами, тепер нам треба перемагати або більш сучасним озброєнням та його великою кількістю, або зовсім іншою, радикально зміненою системою управління військами та країною, тому що війна виграється не лише на фронті, а насамперед економікою.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації