На російському економічному форумі показали карту розчленування України. Як це виглядає

На Економічному форумі у російському Санкт-Петербурзі показали схему адміністративно-територіального розчленування України у разі її окупації внаслідок так званої "спеціальної військової операції". Схема розрахована на "перехідний період" – 3-5 років.

Фото карти з поділом України оприлюднив російський пропагандист Олександр Коц. Нашу країну він при цьому назвав "колишньою Україною", пише Обозреватель.

Як видно з карти, під номером 1 у російських планах фігурує так званий "Західний територіальний округ" у складі восьми областей (Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Рівненська, Тернопільська, Хмельницька, Чернівецька) з центром у місті Хмельницький.

Під номером 2 фігурує так званий "Центральний територіальний округ" у складі теж восьми областей (Вінницька, Житомирська, Київська, Полтавська, Сумська, Харківська, Черкаська, Чернігівська) з центром у місті Київ.

Решту карти на фото не видно.

Карта з розчленуванням України

Український політолог Олексій Голобуцький, коментуючи цю схему, заявив, що офіційному Києву необхідно її надіслати всім союзникам, а також лідерам тих країн, що наполягають на "примиренні" та "завершенні війни" й виступають проти надання Україні зброї, необхідної для перемоги.

"Ця схема чітко й однозначно свідчить, що буде, якщо Росію не знешкодити, якщо Україна не здобуде перемогу", – заявив Голобуцький.


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації