На Буковині засудили на 15 років зрадницю, яка перейшла на бік ворога і працює на окупантів

Шевченківський районний суд Чернівців визнав беззаперечними зібрані Службою безпеки докази вини ще однієї керівниці окупаційних органів влади на тимчасово захопленій Луганщині.

Як повідомляє пресслужба УСБУ в Чернівецькій області, зловмисницею є мешканка міста Рубіжного Сєвєродонецького району. Свого часу вона працювала в місцевому управлінні соціального захисту, а пізніше – слідчою в поліції, звідки її звільнили у 2019 році. Проте після повномасштабного вторгнення зрадниця вирішила знову використати свій юридичний досвід, але вже на догоду окупаційному режиму.

Фігурантка стала «начальником відділу правової роботи» фейкової «адміністрації міста Рубіжне лнр» і на своїй «посаді» веде підривну діяльність проти України.

На підставі зібраних доказів, суд визнав зловмисницю винною за двома статтями Кримінального кодексу України:

▪️ ч. 2 ст. 111 (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану);
▪️ ч. 5 ст. 111-1 (колабораційна діяльність)

Наразі фігурантка переховується від правосуддя на тимчасово окупованій частині України. Тривають комплексні заходи для притягнення винної до відповідальності.

Розслідування проводили співробітники СБУ Чернівецької області за процесуального керівництва Чернівецької обласної прокуратури.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації