На Буковині співробітники СБУ взялися за секретарку сільради, яка допомагала окупантам на Херсонщині організувати псевдореферендум

СБУ повідомила про підозру у держзраді секретарці окупаційної «сільради», яка допомагала організовувати псевдореферендум на Херсонщині

Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одну поплічницю окупантів, яка пішла на співпрацю з рашистами під час тимчасового захоплення частини Херсонської області.

Як повідомляє УСБУ в Чернівецькій області, зрадницею виявилася безробітна мешканка с. Борозенське Бериславського району. Як стверджують односельці, раніше фігурантка участі у громадському житті села не брала, авторитетом серед жителів населеного пункту не користувалась та часто конфліктувала з ними.

Однак, після захоплення частини Херсонщини військами рф, зловмисниця одразу налагодила стосунки з окупантами, які призначили її секретарем фейкової «Борозенської сільської ради війсково-цивільної адміністрації Бериславського адміністративного району».

Колишня безробітна розгорнула активну підривну діяльність проти України. Вона агітувала мешканців навколишніх сіл брати участь у псевдореферендумі щодо «приєднання» Херсонщини до рф, проводила з цією метою перепис населення, формувала списки «виборців» та здійснювала інші організаційні заходи. Також зрадниця переконувала літніх односельців переоформлювати документи на отримання російських пенсій і допомагала окупаційній владі незаконно заволодіти місцевими об’єктами торгівлі.

Після звільнення Силами оборони Бериславського району зловмисниця втекла на тимчасово окуповану територію. На підставі зібраних доказів слідчі СБУ фігурантці заочно повідомили про підозру в державній зраді.

Співробітники СБУ встановили місця перебування зрадниці і вживають комплексних заходів для притягнення її до відповідальності.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації