На Буковині СБУ повідомила про підозру безробітному діджею, якого призначили «правоохоронцем» на Луганщині

«Кар’єрний ліфт» від окупантів: СБУ повідомила про підозру безробітному діджею, якого призначили «правоохоронцем» на Луганщині. Служба безпеки задокументувала діяльність жителя Сватового Луганської області, який після незаконного захоплення міста російськими військами почав працювати на окупаційну владу.

Як повідомляє Управління СБУ в Чернівецькій області, після вторгнення рф на територію Луганщини безробітний, який час від часу підробляв діджеєм, вирішив взятися за побудову власної кар’єри. Колаборант почав працювати на посаді помічника «оперативного чергового» у незаконному правоохоронному органі – «відділі міністерства внутрішніх справ рф «сватовский».

Серед злочинних «обов’язків», які виконував фігурант, було залякування місцевого населення, вишукування проукраїнськи налаштованих жителів, впровадження на території району російського законодавства.

На підставі зібраних доказів слідчі СБУ заочно повідомили зловмиснику про підозру за ч. 2 ст. 111 (державна зрада) та ч. 7 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України.

Співробітники СБУ вживають комплексних заходів для притягнення зловмисника до відповідальності.

Досудове розслідування здійснювали слідчі Управління СБ України в Чернівецькій області за процесуального керівництва Чернівецької обласної прокуратури.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації