«Миш'як і ртуть». Отруїли не лише дружину Буданова, а й інших високопосадовців ГУР — ексголова ГУР

Нові подробиці щодо отруєння дружини голови української розвідки Кирила Буданова Маріанни в ефірі Radio NV повідомив Валерій Кондратюк, генерал-лейтенант, голова Служби зовнішньої розвідки у 2020−2021 роках, начальник Головного управління розвідки у 2015−2016 роках.

«Маю закриту інформацію, яка ще не була відома. Отруєння відбулося важкими металами. Під час здачі аналізів було виявлено такі метали, як миш’як і ртуть», — заявив Кондратюк пише NV.

«Також це торкнулося декількох співробітників ГУР МО. І йдеться не про охоронців які перебували, наприклад, з дружиною Буданова. А удеться про не менш високопосадових осіб — керівників окремих напрямків, які відповідальні саме за операції щодо Росії в Головному управлінні розвідки».

У вівторок, 28 листопада, джерела у ГУР повідомили NV, що Маріанну Буданову отруїли важкими металами. За словами співрозмовника, отруєння помітили вчасно, тому вдалось уникнути серйозних наслідків.

Наразі Маріанна потребує спостереження лікарів.

Розслідування отруєння дружини Буданова триває. При цьому деталей щодо цього у розвідці повідомити не змогли.

Нагадаємо, дружину керівника Головного управління розвідки Кирила Буданова Маріанну отруїли важкими металами. Вона перебуває у лікарні.

Про це NV повідомили джерела у ГУР.

У жінки діагностували ураження важкими металами. За словами співрозмовника, отруєння помітили вчасно, тому вдалось уникнути серйозних наслідків.

Джерело NV повідомило, що стан Маріанни нормальний. Після проходження лікування вона має бути на контролі лікарів і регулярно проходити обстеження.

При чому, за словами лікарів, якби Маріанна звернулася за медичною допомогою хоча б на тиждень пізніше, наслідки були б значно гіршими.

Розслідування отруєння дружини Буданова триває. Водночас деталей щодо цього у розвідці повідомити не змогли.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації