Ми вистояли 30 годин бою, — розвідники розповіли чернівецьким журналістам про героїчні бої на Куп’янському напрямку

Воїни спецпідрозділу Головного управління розвідки Міністерства оборони України «Артан» розповіли про безперервний 30-годинний бій під Куп‘янськом журналістам чернівецького видання АСС. Про це повідомляє Головне управління розвідки МО України. Позивні спецпризначенців — Вал і Кремінь.

«Ворога було дуже багато. Ми всі перебували в окопах, мокли по декілька діб, і це, напевно, була одна з найбільших складностей», ― розказав Кремінь.

Тоді, в один із жовтневих днів, росіяни на Куп’янському напрямку вчергове спробували атакувати українські позиції. «Сталось так, що моя позиція опинилась в оточенні», ― пригадав Вал.

Воїни ГУР МО України вступили у бій, який тривав 30 годин. Під час битви Кремінь пострілом з гранатомета “Carl Gustaf” влучив у ворожий танк, а Вал знищив російську броньовану машину.

«У якийсь момент я почув техніку поруч з нашою позицією. Я зрозумів, що в мене є три секунди, поки [ворог] перезаряджається», ― описав свої дії Вал. «Я виліз на «очну ставку» і побачив дуло ДШК [кулемет дєґтярьова-шпаґіна крупнокаліберний]. Зробив постріл, ― і ці секунди повної тиші… У голові момент, коли ти розумієш ― ось це життя, зараз я живий!» ― додав розвідник.

У підсумку спецпризначенцям вдалось відбити масштабну атаку росіян і втримати позиції.

Важливу роль у бойових зіткненнях з ворогом, за словами розвідників, відіграє підготовка та психологічна стійкість. «Коли наступає критична ситуація, всі ваші навички зводяться до мінімальних ― до того, що ви робите на рефлексі», ― пояснив воїн.

Нині Кремінь і Вал продовжують захищати Україну пліч-о-пліч з побратимами.

«Я зрозумів що таке патріотизм не на папері, не в гучних словах, а що таке ― любити свою свою рідну землю, свою країну, і віддавати за неї найдорожче, тому що ми донатимо своє життя. До свого останнього подиху я буду нищити ворога, аби стати на крок ближче до перемоги», ― підсумував розвідник Вал.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації