Мобілізація на утилізацію: російське командування може призвати на війну до 400-тисяч "одноразових" солдатів

Останнім часом в інформаційному полі почали з’являтися повідомлення про підготовку нової хвилі мобілізації на росії, планами якої є призов 400 тисяч.

Варто зауважити, що мобілізаційний резерв російської федерації – підготовлений – близько 1 млн. 500 тис. осіб. Мобілізаційний резерв загальний – близько 10 млн. Тому цифра в 400 тис. виглядає більш-менш реально. Але вже є заяви російської сторони, що буде призвано не більше 150 тис. осіб через матеріально-технічне забезпечення.

Нова мобілізація - нова утилізація. Фото: РИА "Новости"

Зазначу, що під час першої хвилі "часткової" мобілізації на росії мобілізували 320 тисяч солдатів. Водночас, хоча цих людей і змогли мобілізувати, забезпечити їх зброєю чи засобами індивідуального заходу не вийшло.

Чи змогли підготувати ці 320 тисяч? Відповідь більш ніж очевидна, коли з’являється відео з-під Авдіївки, де окупанти скаржаться, що цілій роті не видали саперні лопатки, які на війні іноді мають більшу вагу, ніж автомати. І тут, виявляється, що 30% стрілецької зброї, яку видають частково мобілізованим, у технічно несправному стані.

Зауважу, що в мобілізованих окупантів взагалі немає аптечок та бронежилетів. Таким чином, навіть якщо РФ мобілізує 400 тисяч осіб, в країни-агресорки немає можливості їх підготувати та забезпечити.

Йдеться про фактично "м’ясні призови": одноразових солдатів, яких кинуть на передову і час перебування їх в окопах буде максимум 2-3 дні.

Нагадаю, в рамках весіннього призову на росії вирішили запровадити розсилку цифрових повісток через електронний портал "Держпослуги". Зазначається, що тепер стало неможливо видалити свій акаунт з порталу.

За інформацією Генштабу ЗСУ, загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 14.04.23 орієнтовно склали: особового складу – близько 181 090 осіб.

Для БукІнфо (с)


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації