Мати загиблого військового з Буковини Івана Марусика придбала за власні кошти ігровий комплекс для чернівецького дитсадка

Уляна Марусик, мати загиблого військового з Буковини, молодшого сержанта Івана Марусика, придбала за власні кошти ігровий комплекс для дитсадка. Зробила це у пам’ять про сина-героя. Її Іванко дуже любив дітей, тож жінка впевнена, що він був би радий такому подарунку для малечі.

Про це йдеться у публікації "Молодого буковинця" від 14 грудня, пише molbuk.ua

Покупка обійшлася в кілька десятків тисяч гривень. Вона складається з гірки, гойдалок, столика, балансира. На землі – гумове покриття для безпеки діток.

Уляна Марусик працює вихователькою-методисткою в дитсадку №21 "Смерічка" в Чернівцях. Стаж її роботи у дитсадку – понад 20 років. Окрім сотень вихованців, виростила і трьох власних діток – двох синів і донечку. Найстаршому, Іванові, у травні 2023 року мало виповнитися 23 роки. Не судилося. У лютому він загинув під час евакуації поранених побратимів на Луганщині.

Фото МБ

У захисника залишився маленький син, якому на момент загибелі батька було лише кілька місяців, та молода дружина. Через війну закохані так і не встигли насолодитися щасливим подружнім життям. (…)

Час зовсім не гоїть біль від втрати, зауважує Уляна Марусик і втирає сльози. Навпаки, з кожним днем стає лише гірше. (…) Щоби хоч трішки заповнити порожнечу в душі, жінка вирішила зробити справу для своїх вихованців. Тож замовила ігровий комплекс на подвір’я дитсадка.

"Я довго не роздумувала. Просто хотіла зробити якусь добру справу для малечі. Приємно дивитися, як діти граються, тішаться подарунку", – усміхається жінка.

Фото МБ

"Був момент після загибелі сина, коли я вирішила, що для мене війна закінчилася. Адже моя дитина вже не воює... Але потім подумала, що мій Іванко недаремно віддав життя за Україну, за її гарне майбутнє. І треба продовжувати його справу. Тому часто долучаюся до зборів коштів для військових на фронті, поранених бійців", – додає Уляна Марусик.

У закладах дошкільної освіти Чернівецької громади є майже 30 дітей, батьки яких загинули, боронячи Україну. Майже 500 дітей – це діти учасників бойових дій. Чернівецькі садочки відвідують 700 дітей-переселенців.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації