Маск знову почав лякати українців

Якщо війна в Україні триватиме достатньо довго, то Росія захопить території до річки Дніпро, а також Одесу. Такий прогноз зробив американський бізнесмен Ілон Маск в соцмережі Х-(Twitter).

«Для України було трагічною втратою життя атакувати більшу армію, яка мала глибоку оборону, мінні поля і сильнішу артилерію, коли Україна не мала переваги в бронетехніці чи в повітрі! Це міг передбачити будь-який дурень», — написав Маск.

Він нагадав про свої минулі поради Україні оборонятися та порекомендував закінчити війну шляхом переговорів.

На думку Маска, у Росії немає шансів захопити всю Україну, «оскільки місцевий опір на заході країни буде надзвичайним», але Росія отримає більше землі, якщо війна триватиме.

«Чим довше триватиме війна, тим більше території захопить Росія, поки не дійде до Дніпра, який важко подолати. Однак, якщо війна триватиме досить довго, Одеса теж впаде. Чи втратить Україна весь вихід до Чорного моря чи ні — це, на мою думку, справжнє питання, яке залишається відкритим», — впевнений бізнесмен.

Заяви Маска про війну в Україні

В жовтні 2023 року Маск запропонував «віддати» частину української території Росії, щоб «не допустити» Третьої світової війни.

13 лютого він заявив сенаторам-республіканцям, що російський диктатор Володимир Путін «ні за що на світі» не зможе програти війну проти України.

20 лютого Маск знову зробив скандальну заяву про війну України з Росією. У своєму Х він написав, що українська позиція щодня слабшає, а українські військові гинуть просто так.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації