Китайське ТБ зафіксувало момент підриву російського танка біля “Азовсталі” у Маріуполі: епічні кадри

Китайські журналісти, які їхали до Маріуполя, щоб відстежити процес евакуації з меткомбінату "Азовсталь", стали свідками вибуху російського танка. Бронемашина злетіла в повітря з такою силою, що башту відірвало і підкинуло на десятки метрів угору.

Епічні кадри опублікувало видання Phoenix Wudong Frontline. Це сталося у п'ятницю, 6 травня. Кореспонденти, які стали свідками знищення ворожої техніки, розповіли про побачене.

"Ця ділянка є зоною, блокованою українськими снайперами, і хоча український гарнізон тут більше не діє, озброєні загони, розкидані по сталеливарних заводах, часто роззосереджені тут. Коли наша машина швидко проїхала близько 6 км від коридору гуманітарної допомоги, солдат на військовому автомобілі помахав нам рукою, щоб ми зупинилися, водій негайно загальмував, і наступної миті ми побачили, що танк Т-72Б3, що стояв на варті попереду, злетів у повітря – ще один смертний вирок. Якби Nissan їхав швидше, то через три хвилини наш автомобіль опинився б просто у зоні вибуху", – зазначив кореспондент Лу Югуан.


Коментарі:
Більше новин по темі: