Кожен українець повинен мати вдома кулемет - секретар РНБОУ Данілов

Секретар Ради нацбезпеки та оборони Олексій Данілов озвучив думку, що кожен українець повинен мати вдома кулемет. Він пояснив це тим, що Росію не можна нікуди відсунути від кордонів України.

Про це Данілов розповів в інтервʼю Наталії Мосейчук, пише Обозреватель. За його словами, коли людина має зброю, в неї зовсім інше відчуття захищеності.

"Ми ж Росію нікуди не відсунемо від своїх кордонів, і тому маємо розуміння, що постійно мусимо бути готові до будь-яких процесів. Кожен мусить мати вдома кулемет, щоб можна було захищати", – сказав секретар РНБО.

Водночас Данілов наголосив, що треба дуже обережно поводитися зі зброєю і мають бути певні правила.

Нагадаємо, заступник міністра внутрішніх справ Богдан Драпʼятий заявив, що українці не зможуть декларувати військову зброю, гранатомети, кулемети й вибухонебезпечні речовини. Можна буде задекларувати тільки бойовий пістолет, автомат і снайперську гвинтівку.

Раніше міністр внутрішніх справ Ігор Клименко заявив, що українці готові до легалізації зброї після війни, але насамперед мають бути організовані спеціальні навчання з безпечного поводження, а сама зброя має зберігатися в окремих місцях.

Нагадаємо, 23 лютого українські парламентарі підтримали надання громадянам права на володіння цивільною вогнепальною зброєю – законопроєкт №5708 ухвалили у першому читанні. Документом передбачається встановлення у країні порядку обігу зброї.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації