Комбат третьої окремої штурмової бригади Горбатенко: Треба знижувати вік мобілізованих. Студенти не мають воювати? Повинні. Вони підходять? Підходять!

Військові розцінюють пропозицію у новому законопроєкті №10378 щодо пониження віку мобілізованих з 27 до 25 років в Україні слушною, оскільки молодь навіть віком 18-20-ти років цілком здатна добре воювати.

Так вважає комбат першого штурмового батальйону третьої окремої штурмової бригади Петро Горбатенко "Ролло", пише "Українська правда".

За його словами, є реальні приклади, як мотивовано може воювати молодь, однак перепоною може бути спротив батьків, цитує "Апостроф".

"Можна з 18-ти... 18-річні є у нас безпосередньо в підрозділі і вони виконують завдання нічим не гірше за інших. По-друге, відповідне бажання, мотивація в них також присутні. Їхній молодий вік не є для них перепоною, а навпаки - перевагою... Недоліків від цього я не бачу. Я розумію просто неприйняття цього зі сторони батьків", - пояснив він.

Раніше військовий також заявляв, що настає час мобілізувати 18-20-річних, а не "дідів", оскільки часто українські чоловіки старшого віку можуть мати вже багато супутніх хвороб, що унеможливлює якісне виконання бойових завдань.

З огляду на це, командир штурмового батальйону закликає підходити до мобілізації в країні ширше. На його думку, до оборони могли б стати й студенти.

"У чому проблема, що студенти? Ну і що? Студенти не мають воювати? Повинні. Вони підходять? Підходять. Вони, що не вміють, не готові, не народжені для війни? Ніхто не вміє, не готовий та не народжений для війни. Питання у підході до підготовки", - наголосив командир штурмового батальйону.

В Україні десятий рік триває запекла війна з Росією, яка на нас напала. З 24 лютого 2022 року триває повномасштабна війна. Процес вручення повісток - це не автоматичний квиток на війну, а насамперед актуалізація даних громадян України. Так, слідом за повісткою можливий призов військовозобов'язаної людини на військову службу. Це нормальний процес у воюючій країні. Варто не забувати, що обов'язком кожного українця є захищати свою країну. Бо якщо сьогодні ти втікаєш від війни - завтра вона може прийти до тебе.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації