Командир "Азова" : Ця війна надовго, закликаю всіх зробити свідомий вибір і взяти до рук зброю

Командир бригади Нацгвардії "Азов" підполковник Денис Прокопенко ("Редіс") вважає, що війна в Україні буде тривати довго, тому він закликав усіх, хто не задіяний на службі в силах оборони, зробити свідомий вибір і поповнити ряди військових.

Про це командир "Азова" Денис Прокопенко написав на своїй Facebook-сторінці.

"Найкращі ліки від зневіри, паніки або апатії, викликаних роздумами про часові рамки цієї війни — активна залученість в історичні процеси, які відбуваються тут і зараз.

Ми не знаємо точного дня, місяця чи року, коли ми переможемо і зможемо повернутись до наших родин. Але ми впевнені у тому, що скільки б не тривала війна, поруч із нами надійні побратими, в наших серцях любов до Батьківщини, а в руках — зброя. І все це не дозволить нам відступити: ані сьогодні, ані через рік або десять років.

Ті, хто досі не задіяні на службі в Силах оборони України, мають зробити свідомий вибір: взяти до рук зброю, поповнивши ряди військових, або стати для армії надійним тилом, який працює на підтримку обороноздатності країни. Ця війна надовго. Вона може тривати роками. Від нас залежить, що саме ми робимо щодня, аби наблизити нашу перемогу" - написав він.

Прокопенко зазначив, що після майже двох років від початку повномасштабного вторгнення РФ, українці все частіше задаються питанням "Як довго триватиме ця війна?" і невизначеність та ймовірність того, що бойові дії триватимуть роками, тисне на цивільних та військових.

На його думку, Росія ніколи не відмовиться від своїх геополітичних цілей і не відпустить Україну зі своєї сфери впливу.

Командир "Азова" вважає, що війна буде тривати рівно до тих пір, поки українці будуть здатні вести спротив: "Будь які "перемир’я" або "домовленості" – будуть черговим тайм-аутом для ворога, з метою накопичити ресурси для подальшого наступу".

Українці, на його думку, повинні бути здатними мобілізуватися у критичний момент всі необхідні ресурси та працювати на грані надлюдських спроможностей.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації