Колаборант Кива закликав Росію завдати ядерного удару по Україні

У зрадника України Іллі Киви відбулося чергове сезонне загострення. Тепер він, ховаючись у Росії, закликає Кремль завдати ядерного удару по Україні.

На думку власника довідки з психіатричної лікарні та "жомової ями" на Полтавщині, Росія досі не використала ядерну зброю, не бажаючи "порушувати правила". Людожерський заклик знищити Україну Кива розмістив у своєму Telegram-каналі, пише Обозреватель.

Прогресуюче психічне захворювання підказало Киві, що саме ядерний удар по Україні, який у разі здійснення забере сотні тисяч, а може й мільйони життів українців – саме той спосіб, який "може поставити крапку у протистоянні" та зупинити "збільшення в геометричній прогресії жертв з обох сторін".

"Зеленський, його оточення та західні куратори найбільше бояться завдання РФ превентивного удару зброєю масового ураження. Саме це може поставити крапку в сьогоднішньому протистоянні, не тільки з українською владою, а й з усім Заходом. Який активно і вже відкрито сьогодні бере участь у воєнному конфлікті в Україні. Далі участь Заходу лише зростатиме, а значить і жертви з обох боків збільшуватимуться у геометричній прогресії", - пише зрадник.

Колишнього депутата Верховної Ради від "ОПЗЖ", який потрапив до парламенту завдяки підтримці цієї проросійської партії з боку певної кількості громадян, не хвилюють життя українців загалом та його виборців зокрема. Натомість він дуже переживає за "шкоду Росії".

"Затягується час і готуються нові кроки для заподіяння шкоди та збитків Росії. І якщо хтось думає, що це не за правилами, запам'ятайте: ці правила Захід написав у своїх інтересах і тільки для того, щоб ефективніше можна було вас знищити", - заявив Кива. .

Він також назвав Зеленського "терористом", з яким "не можна вести переговори".

"Переговори з терористом-Зеленським все одно нічого не дадуть і не принесуть. Та й не можна вести переговори із терористами", - резюмує Кива.

Кива закликав Кремль завдати ядерного удару по Україні

Нагадаємо, Генеральний прокурор України Ірина Венедиктова підписала Киві чергову підозру через заклики до війни. Якщо його зловлять – а його неодмінно зловлять, – покарання на зрадника України чекає серйозне. Адже йому інкримінують порушення одразу кількох дуже тяжких статей КК України.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації