Генерал і депутат російської держдуми закликав готуватися до боїв в українських Карпатах

Депутат Держдуми рф генерал-лейтенант зс рф Андрій Гурульов закликав російських окупантів готуватися до бойових дій в українських Карпатах.

В етері пропагандистського каналу "Росія-1" він наголосив, що росія не буде здаватися та відводити війська, а “працюватиме до перемоги”.

Гурульов з посиланням на слова російського диктотора владіміра путіна заявив, що на окупантів ще очікує форсування водних перешкод, штурми міст з мільйонами людей, але і це ще не все. За його словами, рф готується до бойових дій в горах, зокрема в Карпатах, пише УНІАН.

"Президент че сказав? Те, що чекали, в принципі. Що працюємо до перемоги. Ти сьогодні тут, ти покращуєшся. У тебе попереду форсування великих водних перешкод, штурм мільйонних міст, правда? Ти вже повинен дивитися за горизонт. Бойові дії в горах, в Карпатах, це все ж буде", - сказав він в ефірі пропагандистського шоу.

Російський пропагандист Володимир Соловйов відповів йому, що не списував би з рахунків і військові дії в Піренеях.

Нагадаємо, що цієї осені Гурульов заявляв, що населення росії, яке не підтримує диктатора Путіна, підлягає ізоляції або знищенню. Звісно, що російські поліція і прокуратура не знайшли ознак екстремізму в його висловлюваннях.

Влітку, коли Москву регулярно атакували безпілотні літальні апарати, Гурульов закликав наносити удари по монументу "Батьківщина-мати" у Києві.

Він же пропонував "душити і довбати" Шебекіно Бєлгородської області. "Я думаю, там авіація розбереться планувальними авіабомбами. Ну, так більше не можна", - заявив він в ефірі росТБ.

Раніше, так звані рашистські Z-телеграм канали” розповідали, що росія прагнутиме захопити Харків, Дніпро і Запоріжжя до 2026 року.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації