Данілов розповів про план Росії усунути Зеленського

Росія здійснила кілька спроб фізичної ліквідації президента України Володимира Зеленського. Першу з них Кремль здійснив трохи більше ніж за добу до початку широкомасштабного вторгнення.

Також президент РФ Володимир Путін вже визначився за кандидатурою "гауляйтера", якого збирався поставити замість Зеленського та з маріонетковим очільником українського уряду.

Про це в інтерв'ю ВВС розповів секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов, пише Обозреватель.

"План був доволі простий і зухвалий: перш за все, знищення президента нашої країни. У них це стояло питанням номер один, і було декілька спроб по цьому питанню. Більше того, я можу сказати, що 22 лютого приблизно о 19:20 ми отримали інформацію, що найближчим часом це може відбутися", - зазначив Данілов.

Він розповів, що про підготовку замаху терміново проінформували самого Зеленського, його особисту охорону, Управління державної охорони, прем'єр-міністра, його службу безпеки, міністра внутрішніх справ, всі відповідні органи. Це дозволило зірвати плани Кремля.

Після тієї першої спроби ліквідації керівництва держави Росія здійснила ще чотири. У перші дні на Банкову навіть проривалися ворожі ДРГ, яких було успішно знищено. Данілов відзначив: диверсанти йшли вчиняти замахи на керівників України не просто так - до цих замахів ретельно готувалися, створювалася відповідна сітка, пророблялися найдрібніші моменти.

Остання така спроба була здійснена росіянами 7 березня - того разу про підготовку замаху на Зеленського українську сторону повідомили західні розвідки.

Далі, каже Данілов, якби керівників держави вдалося б фізично ліквідувати - Кремль би поставив на ключові посади заздалегідь визначених кандидатів. Секретар РНБО зазначив, що Україні ці прізвища відомі, однак називати їх поки передчасно.

Данілов лише уточнив: це не був би Євген Мураєв, Олег Царьов и будь-хто з прокремлівського пулу зрадників, які на слуху.

"Це люди у великих погонах. І на посаду прем'єр-міністра, і на посаду керівника держави", - натякнув він.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації